Еразмус плус програмата за млади оваа година нуди посебни можности за средношколци и студенти
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: За прв пат од почетокот на војната, Путин патува надвор од Русија – Анкара најавува дека нема да воведе санкции кон Москва

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ