Д-р Трајановски: 2021 беше година со доста светли точки и покрај тоа што имаме ковид пандемија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

По шест години „Преспав“ покажа дека нашето општество е поеманципирано одошто тоа сакаат да го прикажат политичарите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ