Д-р Солески: Сите показатели укажуваат дека ќе се соочиме со нов бран на ковид-19, но веројатно полесен
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Полковник Стојановски: Историски Самит во Мадрид, во моментов се водат четири војни

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ