Д-р Ристеска: Да се приближуваме кон европските вредности и нивните стандарди, но адаптирани на условите кои ние ги имаме
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бислимовски: Фјучерсите се неповолни и за струјата и за нафтените деривати, не може да се очекува намалување на цените

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ