Д-р Мехмедовиќ: Последен момент е да постигнеме колективен имунитет оти ќе се вратиме во ситуацијата од јануари 2020
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ацевски од Македонија пат: Возачите да внимаваат на деловите каде што има одрони

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ