Д-р Беговиќ: Обуката на лекарите трае предолго за да дозволиме лесно да го губиме стручниот кадар
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Деспотовски: Мала, паметна и флексибилна држава треба да се отвори за мобилност на работна сила

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ