Дувњак: Потребна е нова реорганизација на судството
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Руските сили од околината на Киев се прегрупираат кон истокот на земјата – Донбас старо – нов фронт на руско украинскиот конфликт

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ