Дувњак: Навикнавме да нема случајности во случајностите во Македонија, па така ни во пуштањето на Мијалков од притвор дента кога Заев поднесе оставка
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димков: Книгата е уметнички артефакт кој што излегува надвор од рамките на времето

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ