Дувњак: Мора да се постави прашањето за Уставниот суд, неговата организираност и поставеност
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Спасовски: Миграцијата, тероризмот и сајберкриминалот постојат и ќе останат, но не нѐ загрозуваат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ