Дувњак: Излегува дека во државава ако имате многу пари ќе се договорите за обвинувањата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Во ЕП Македонија доби позитивна оценка за реформите, силно е инсистирањето преговорите да почнат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ