Димовски: ССМ бара да не се тактизира со усогласување на платите со покачувањето на минималецот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Украина: Се отстрануваат оставените мини по украинските патишта

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ