Димовски: Најлесно е да се изманипулира категорија која е на работ од социјала, штрајкот завршува денеска
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Христов од „Банка за храна“: Нашата мисија е нула глад и нула загуби во храна

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ