Димков: Книгата е уметнички артефакт кој што излегува надвор од рамките на времето
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Зекири: Висината на пензијата зависи од трањето на пензискиот стаж и од просекот на платите што ги имал осигуреникот во текот на трањето на осигурувањето

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ