Деспотовски: Мала, паметна и флексибилна држава треба да се отвори за мобилност на работна сила
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тодоров: Компромис не е дали постои или не постои македонскиот јазик, компромис е како се претставуваат соседите во учебниците

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ