Давидовиќ: Имаме проблем со примената на законите, а не со законите – општеството е партизирано
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: 100 дена војна во Украина – Каде згрешија Русите, а каде Украинците во досегшните борби?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ