Груевски: Секогаш на штрајкот му се дава политичка димензија и затоа синдикатите треба да се држат на страна од политиката
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ангелов: Најневините завршија во затвор, а инспираторите се на слобода – затоа бараме амнестија за упадот во Собранието

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ