Генерал Стојановски: Не треба да се срамиме од нашата армија, треба да се гордееме со неа
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

СЛОБОДЕН ПЕЧАТ ВО КИЕВ: Тројцата најмоќни лидери на Европа пристигнаа во воз во Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ