Гелевски: Наградите “Новите” и “Лифт” ги одржуваме и заради меморијата на културниот континуитет
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тасевска: Потребна е континуирана родова рамноправност во нашето општество

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ