Вистинско време за подарување – УТМС мотивира и инспирира и други компании да бидат општествено одговорни
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Павиќевиќ: Учениците се принудени на учебниците да гледаат како апсолутна вистина иако некои се навредливи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ