Новинарката на Утрински брифинг, Атовска, на пат до Украина – Краков е град на солидарноста со бегалците
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Исјановски: Луѓето подзаборавија, но ковид-19 сѐ уште е тука

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ