Вардјан: Народот во Словенија очекува промена на власта и враќање на демократските процеси
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Отворен нов Центар за поддршка на згрижувачки семејства – потребата од згрижувачки семејства за жал е голема

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ