Битиќи: Проекциите се дека до 2026-та минималната плата ќе порасне на 22.000 денари
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Балковски: Соработката со Бугарија треба да ја искористиме за нова патна инфраструктура

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ