Бислимовски: Фјучерсите се неповолни и за струјата и за нафтените деривати, не може да се очекува намалување на цените
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Арсовски: Сега македонската позиција има поддршка во Европа, а бугарскиот став предизвикува чудење

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ