Бесими: Да знаев дека ова ќе се случи веројатно ќе бев номиниран за Нобелова награда
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Аврамовски од „Сите за правично судење“: Не може да се исклучи постењето на корупција кога застаруваат предметите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ