Беловски: Со страв и неизвеност не може да имаме здрави медиуми
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Марковиќ: СДСМ треба повеќе да имаат контакт со базата, да „купи“ од стратегијата на ВМРО-ДПМНЕ која е теренска партија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ