Атовска од Украина: Отворени случаи за воени злосторства, за силување на деца, за убиство на цивили
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува многу топло време – температурите до 36 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ