Анализа на Андоновиќ и Атовска од Украина: Киев полека, но сигурно се враќа во нормала, но за жал не е исто и на истокот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува топло време со краткотрајна нестабилност проследена со дожд

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ