Атовска од Украина: Македонскиот омбудсман со предлог – меѓународна група правобранители да ги посети воените затвореници кои ги држи рускиот окупатор
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува многу топло време – викендов температури и до 40 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ