Андоновиќ: Франција во предизборна кампања, гласини дека Брижит Макрон е родена како маж, таа најавува тужби
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ацевски: ДЗР пред пет години увиде дека немаме капацитет за справување со пандемија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ