Андоновиќ: Украина одбива бројни руски напади во Донбас, Русите им дадоа нов ултиматум
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Неделков од СОНК: Не се инаетиме со Владата, имаме реален проблем

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ