Андоновиќ: Тринаесет загинати во ракетирањето на трговскиот центар во Кременчук – Русија се сомнева во провокација слична на Буча
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Сарачини: Луѓето почнаа да ги избегнуваат регуларните медиуми оти содржините им се вознемирувачки и конфронтирачки

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ