Андоновиќ: Се подготвува најголема тенковска битка по втроата светска војна? Во наредните 2 недели ќе се решава судбината на Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Битиќи контра Неделков: Владата не е против покачување на платите, но синдикатот мора да ги почитува договорите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ