Андоновиќ: Русија постигнува воен напредок во Доњецк, Зеленски ги обвинува руските сили за геноцид
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Кандидатот за претседател на НСДП, Трајковски, околу турбуленциите во партијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ