Андоновиќ: Русите го освоија речиси целиот Луганск – Севернодоњецк е уште под контрола на украинците
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Харков, Украина: Силно гранатирање на градот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ