Андоновиќ: Прекин на огнот, отворен хуманитарен коридор – Зеленски разочаран од недоволната подршката на западот – 12 ден од руската воена инвазија на Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Спасовски: Социјалните медиуми нѐ ставаат во меур и не оставаат простор за критичко размислување

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ