Андоновиќ: Преговорите помеѓу Украина и Русија продолжуваат – Сенатот го прогласи Путин за воен злосторник
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува облачно време, во текот на ноќта дожд и снег на планините

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ