Андоновиќ: Политичка, економска, безбедносна, здравстена, а се навестува и енергетска криза – светот во 2021 година
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дувњак: Политичарите забораваат дека нема вечно да бидат на власт и го ослабуваат судството не сметајќи дека еден ден тие може да се најдат пред судовите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ