Андоновиќ: НАТО и Русија го оживуваат заедничкиот безбедносен совет но без преголеми очекувања
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Георгиевска од „Паркови и зеленило“: Доколку граѓаните приметат дека има паднати гранки да се јават на нашите телефонски броеви

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ