Андоновиќ: Контрадикторни пораки од Москва, декларативни закани и предупредувања на западот за Украинската криза
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дувњак: Навикнавме да нема случајности во случајностите во Македонија, па така ни во пуштањето на Мијалков од притвор дента кога Заев поднесе оставка

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ