Андоновиќ: Дипломатска војна меѓу двете страни за „случајот Буча“- протерување на руски дипломати поради влијание
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димовски: ССМ бара да не се тактизира со усогласување на платите со покачувањето на минималецот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ