Андоновиќ: Дали Путин сепак ќе профитира од украинската криза дури иако на крајот нема војна?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ризаов: Нужен е компромис со Бугарија во кој двете страни ќе бидат еднакво среќни или еднакво несреќни

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ