Андоновиќ: Дали настаните во Казахстан ќе ја принудат Москва на компромис или на одлучна воена акција во Украина?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџимишев: Ако ТЕ-ТО работи добро, ќе го протуркаме јануари

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ