Андоновиќ: Војната во Украина ја зацементира десната опција во Србија и Унгарија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ружин: НАТО по оваа криза во Украина барем уште некоја деценија ќе биде посилна Алијанса

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ