Ангелов: Најневините завршија во затвор, а инспираторите се на слобода – затоа бараме амнестија за упадот во Собранието
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Ракетиран Киев но, главниот руски стратешки фокус и натаму останува Донбас

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ