Адамчевски: Пропагандна војна и голема игра на нерви околу руско-украинската криза
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тупанчески: Ќе работам за добро и непречено работење на сите сфери од правосудството – системот треба да стане функционален

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ