Адамчевски: Западот, а не Украина вели дека Русија треба да се победи до крај
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Деспотовски: Апсолутно не е точно дека инвестиции нема, по финансиска поддршка ги изедначивме домашните и странските компании

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ