Абдула: Се гордеам со целата екипа – очекувам КОМА да биде успешен филм
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Галевски: Во Македонија има филмска критика, но фали театарска, книжевна критика

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ