Снежана Јаковлеска отворено за физичката и психичката тортура од полицијата врз нејзиниот син
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев: Националната безбедност не е игра, протекувањето на документите е сериозен удар за САД

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ