Игор Пехчевски реагира: До кога ова здравство ќе не третира како ѓубриња?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Снежана Јаковлеска отворено за физичката и психичката тортура од полицијата врз нејзиниот син

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ