Андоновиќ: Украинската армија пред воен колапс или голема контраофанзива?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Иванов: И власта и опозицијата млако реагираа за покачувањето на платите на функционерите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ